DENKO Isı Kontrol Tekniği ve Servis A.Ş.
TR - EN - DE
TEKNİK SERVİS

Teknik Servis

Güvenilir, çabuk, kalıcı ve dayanıklı… Denko servisteki sorumluluğunu çok ciddiye alır. Dünya çapındaki kaliteli servis anlayışı ülkemizde de bizi gururlandıran en önemli noktalardandır.

Denko’da Servis altı önemle çizilen ve satış öncesinden sonrasına kadar her adımı kapsayan bir olgudur.

Denko’da Servis, kişilere olan güvendir ve bir firmanın ve ürünlerinin “her zaman ve her aşamada kaliteli” olma prensibi doğrultusunda belirlenmiş en önemli adımlardan biridir. Bu düşünce temelde hep böyle kalmakla birlikte gelişerek, varlığını sürdürmeye devam edecektir.

Zira bizim için ısınma ve sıcaklık İnsanoğlunun var oluşundan bu yana var olan önemli değerlerdendir.

Ülkemiz geneline de iyi bir şekilde yayılan servis ağımız, müşterimiz nerede olursa olsun, kendisine çabuk ulaşmamızı sağlar. Müşterimizin uzak mesafede olması bizim için büyütülecek bir durum değildir.

Sürekli olarak ve de durmadan gelişen teknolojik gelişmelere karşısında da tam bir destek verebilmek için, merkez servis personelimizden, bölgelerdeki servis organizasyonlarımıza kadar tüm servis organizasyonumuzun düzenli bir teknik eğitim alması sağlanarak, bilgilerin canlı ve eksiksiz kalması garanti altına alınır.

Denko’un Almanya’daki merkezinde alınan eğitim ve seminerler, merkezimizdeki “Servis Eğitimlerimiz” bu yöndeki çalışmalardan sadece bir kaçıdır.

Biz, İnsana ait bu tip çalışmalar yanında, servis hizmetleri esnasında kullanılacak ve servis ekiplerimizin vazgeçilmez parçası olan servis ekipmanlarının öneminin de farkındayız. Bunun için de servis ekiplerimiz en yeni teknoloji ile hizmetlerini sunarlar. Düzenli olarak kontrol edilen gaz analiz cihazları, servis araçlarında, acil durumlarda ihtiyaç duyulabilecek yedek parçaların her zaman hazır bulundurulması, bizim için emniyet, güven ve bunların da aynı şekilde müşterilerimize aktarılması demektir.

Tüm bu sebeplerden ötürü müşterilerimiz Denko’ya gönül rahatlığıyla güvenirler. Bizde servis hizmeti, her aşamada, 7 Gün 24 Saat ve her zaman “en iyisini vermek” çabasıyladır. Bu noktada, aşağıda merkez servis yetkililerimizin her zaman açık GSM telefonlarını bulabileceğinizi bildirmek isteriz:

Arif Doygun: 0533 - 815 59 92
İlker İlhan: 0532 - 609 11 01
Sefer Erler: 0532 - 415 99 32